ІМіП оголошує тендер на розробку вебсайту

Поділіться своєю знахідкою

Інститут миру і порозуміння (ІМіП) оголошує тендер на надання послуг з розробки вебсайту в рамках проєкту “Її Перспектива”.

Проєкт “Її Перспектива”, який спрямований на розширення можливостей внутрішньо переміщених жінок в Україні для участі в контексті розбудови миру. Для реалізації цієї мети учасниці проєкту під керівництвом досвідченого ментора-режисера працюють над створенням відеоісторій, що висвітлюватимуть проблеми, з якими зіштовхнулися жінки ВПО в Україні після початку повномасштабного вторгнення. Ці історії будуть презентовані під час кінофестивалю, а також стануть ресурсом для особистого використання та адвокації.

Предметом тендеру є послуги з розробки вебсайту, а саме: створення вебсайту (технічна частина та дизайн), на якому будуть представлені відеоісторії громад-учасниць проєкту “Її Перспектива” (ГО “Інститут миру і порозуміння”).

Дата оголошення про тендер: 27.03.2024

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 03.04.2024

Термін виконання робіт: 2 місяці від дати укладання угоди

Детальний опис робіт знаходиться за посиланням.

Критерії відбору постачальника послуги:

  • Державна реєстрація у якості юридичної особи або фізичної особи-підприємця;
  • досвід розробки веб-сайтів не менше 1 року;
  • запропонована комерційна пропозиція найкраще відповідатиме потребам організації;
  • прийнятна ціна, умови оплати та умови постачання.

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

  1. заповнену, підписану уповноваженою особою та завірену печаткою форму комерційної пропозиції https://docs.google.com/document/d/17PpnkG_L7Cjmge6E86Wd-MWx-7NZDLTu/edit?usp=sharing&ouid=115856282361815006959&rtpof=true&sd=true   
  2. копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  3. копію свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), копію свідоцтва про сплату єдиного податку;
  4. копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданого не раніше 01.01.2013 р.
  5. актуальні банківські реквізити.

Подача тендерних пропозицій: тендерні пропозиції просимо надсилати на адресу alukianenko@ipcg.org.ua , вказавши у темі електронного листа «Тендер на розробку вебсайту для проєкту “Її Перспектива”.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції не підлягає перегляду. Причини відмови у підтримці тендерних пропозицій не повідомляються. Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надаються електронною поштою.

Тендер проводиться в рамках проєкту «ЇЇ Перспектива», підтриманого “Глобальним партнерством для запобігання збройним конфліктам” та ООН-Жінки в Україні, за підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) та реалізованого разом з ГО «Інститутом миру і порозуміння».

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Поділіться своєю знахідкою
інститут миру і порозуміння
інститут миру і порозуміння

інститут миру і порозуміння

Статті: 57