Sylanka

забезпечення права на правду, консолідація українського суспільства та громадян інших країн навколо відбудови соціальної структури, відносин і країни. Сприяння відновленню громад і стійкість країни.

Простір історій від українців про війну

Інститут миру і порозуміння реалізує проєкт «Підвищення спроможності судової влади та організацій громадянського суспільства щодо подолання наслідків війни в Україні».

Мета: забезпечення права на правду, консолідація українського суспільства та громадян інших країн навколо відбудови соціальної структури, відносин і країни. Сприяння відновленню громад і стійкість країни.

В рамках проєкту ми створили веб платформу з історіями очевидців про війну. 

 “Sylanka” – це простір історій від українців, що є свідками, пережили чи переживають події повномасштабної війни РФ проти України. Ресурс має на меті допомогти українцям “відновлюватись” та об’єднуватись задля можливості долучитися до відбудови України. 

Ми зібрали, систематизували та тематично об’єднали ці розповіді у “нитки”. “Нитки” – це спільні блоки окремих історій, що дають можливість читачам прослідкувати зв’язок та виокремити для себе практичні поради та досвід у процесі читання.

Проєкт “Підвищення спроможності судової влади та організацій громадянського суспільства щодо подолання наслідків війни в Україні” реалізується ГО “ Інститут миру і порозуміння” спільно з ГО «Фундація DEJURE» та фінансується Європейським Союзом. 

Ця публікація була профінансована Європейським Союзом. Її зміст є виключною відповідальністю ІМіП і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.