Експерти ІМІП відвідали воркшоп з дизайну переговорів

Поділіться своєю любов'ю

“Чим більше знаєш, тим більше можеш.”-Е.Абу

     Нещодавно ми відвідали Воркшоп присвячений дизайну переговорів, який організували наші партнери з Swisspeace у Базелі, Швейцарія.Наша команда працює по принципу “Чим більше знаєш, тим більше можеш.”.Одним з методів здобування знань є обмін досвідом, наші колеги розповіли нам про свої знання у переговорних процесах в різних країнах світу, зокрема, в Колумбії.Натомість ми поділилися тим як застосовуються такі практики в Україні.

   За попередні роки українці розробили багато цікавих підходів та ініціатив, які високо оцінюються нашими закордонними партнерами та є передовими у цій сфері.Багато країн вже працює по нашим методикам, чим не можна не пишатися!

“ Ми вважаємо, що український досвід миро будівничих ініціатив під час активної фази війни є унікальним та має бути представленим на міжнародному рівні.”- Інститут миру і порозуміння

   Під час повномасштабного вторгнення Україна кожен день здобуває цінний досвід у вирішенні конфліктів та вмінням вести переговори з державами союзницями.Тому наші спеціалісти мають чим поділитися з міжнародними колегами, наприклад кейсами, які стали результативними у ході збройної агресії іншої держави, а вони (наші колеги) у свою чергу допомогти удосконалити цей процес.Тому така співпраця може бути ефективною у вирішенні збройних конфліктів в інших державах.

   Інститут миру і порозуміння – це провідна українська громадська організація, яка спеціалізується на досягненні  позитивних і стійких змін за допомогою діалогових та відновних практик. Наша місія – допомогти порозумітися у ситуаціях конфлікту і спільного прийняття рішень.

Поділіться своєю любов'ю
інститут миру і порозуміння
інститут миру і порозуміння

інститут миру і порозуміння

Статті: 63