ІМіП оголошує тендер на послуги спеціаліста з моніторингу та оцінки

Поділіться своєю любов'ю

Інститут миру і порозуміння (ІМіП) оголошує тендер на послуги спеціаліста з моніторингу та оцінки в рамках проєкту “Її Перспектива”. 

ІМіП спільно з партнерами реалізує проєкт “Її Перспектива”, який спрямований на розширення можливостей внутрішньо переміщених жінок в Україні для участі в контексті розбудови миру. Для реалізації цієї мети учасниці проєкту під керівництвом досвідченого ментора-режисера працюють над створенням відеоісторій, що висвітлюватимуть проблеми, з якими зіштовхнулися жінки ВПО під час проживання у нових громадах. Ці історії будуть презентовані як частина дискурсу документального кіно в Україні, а також стануть ресурсом для адвокації у громадах-учасницях проєкту.

Предметом тендеру є послуги з моніторингу та оцінки впродовж червня поточного року з метою аналізу впливу проєкту на цільову аудиторію.

Завдання спеціаліста:

 • Провести аналіз попередньо зібраних даних.
 • За потреби, зібрати додаткові дані, необхідні для проведення оцінки впливу проєкту. 
 • Підготовка моніторингового звіту за результатами проведеного аналізу. 
 • Співпраця з командою проєкту.

Дата оголошення про тендер: 22.05.2024

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій: 29.05.2024

Термін виконання робіт: впродовж місяця від дати укладання угоди

Критерії відбору постачальника послуги:

 • Державна реєстрація у якості юридичної особи або фізичної особи-підприємця;
 • досвід діяльності у сфері моніторингу та оцінки не менше 1 року;
 • запропонована комерційна пропозиція найкраще відповідатиме потребам організації;
 • прийнятна ціна, умови оплати та умови постачання.

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

 • заповнену, підписану уповноваженою особою та завірену печаткою форму комерційної пропозиції 
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • копію свідоцтва платника ПДВ (при умові реєстрації платником ПДВ), копію свідоцтва про сплату єдиного податку;
 • актуальні банківські реквізити.

Подача тендерних пропозицій: тендерні пропозиції просимо надсилати на адресу alukianenko@ipcg.org.ua, вказавши у темі електронного листа «Тендер  на послуги спеціаліста з моніторингу та оцінки для проєкту “Її Перспектива”.

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції не підлягає перегляду. Причини відмови у підтримці тендерних пропозицій не повідомляються. Консультації з приводу оформлення тендерної пропозиції надаються електронною поштою.

Тендер проводиться в рамках проєкту «ЇЇ Перспектива», підтриманого “Глобальним партнерством для запобігання збройним конфліктам” та ООН-Жінки в Україні, за підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) та реалізованого разом з ГО «Інститутом миру і порозуміння».

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Поділіться своєю любов'ю
інститут миру і порозуміння
інститут миру і порозуміння

інститут миру і порозуміння

Статті: 65