Шукаємо молодіжні організації для проєкту “ЇЇ ПЕРСПЕКТИВА”

Поділіться своєю любов'ю

Наша мета — посилити соціальну згуртованість між внутрішньо переміщеними молодими жінками та приймаючими громадами.

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ 30 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ 

Для подання заявки на участь у Проєкті реєструйтеся за посиланням.

“Інститут миру і порозуміння” у співпраці з “Глобальним партнерством для запобігання збройним конфліктам”та ООН-Жінки в Україні, за підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) реалізують проєкт “Розширення можливостей внутрішньо переміщених молодих жінок в Україні для участі в контексті розбудови миру” (“ЇЇ ПЕРСПЕКТИВА”)

WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Наша мета — посилити соціальну згуртованість між внутрішньо переміщеними молодими жінками та приймаючими громадами та сприяти участі жінок у майбутніх політичних процесах, спрямованих на примирення та відбудову.

Реалізація проєкту дасть змогу підтримати молодих жінок та дівчат, віком від 18 до 35 років, що є внутрішньо переміщеними особами, навчити їх інструментам, що дозволять зробити кожну з їхніх історій видимою, а голос почутим. 

Набутий практичний досвід – є важливим драйвером розвитку суспільства. Коли є можливість осмислити його через підтримку себе та інших, він стає саме тим фактором, що зміцнює соціальну тканину та відновлює зв’язки всередині країни.

Для співпраці ми шукаємо 5 молодіжних центрів/організацій, що допоможуть сформувати команди та допомогти забезпечити їм участь у Проєкті. 

Наші потенційні партнери – це молодіжні центри, які:

  • працюють з жінками ВПО,
  • відкриті до креативних практик,
  • зацікавлені в опануванні навичок фасилітації та використанні інноваційних інструментів роботи з групами.

В ході Проєкту, ми допоможемо жінкам звернути увагу на їх досвід, зафіксувати те що відбулося і відбувається під час війни та передати свій досвід іншим. Для реалізації цієї мети командам буде запропоновано підготувати відповідні відео історії. Ці історії будуть показані на онлайн фестивалі, стануть ресурсом для особистого використання та адвокації. Для когось це може стати справою життя, адже Ви навчитесь знімати й монтувати відео, виражати себе та підтримувати жінок зі схожим досвідом. 

Від партнерів ми очікуємо: 

  • проходження навчання,
  • залучення групи жінок ВПО до участі в проєкті,
  • підтримку учасників у процесі створення відео-проєктів,
  • участь в дискусіях та заходах проєкту.

Зі свого боку ми забезпечуємо:

  • навчання унікальній методиці створення відео комунікацій та навичкам фасилітацїі;
  • технічну підтримку для підготовки та монтажу відео, що залишиться з центрами після завершення проєкту,
  • підтримку та менторство,

Це можливість творчо заявити про ваше бачення проблем громади та активізувати дівчат та жінок ВПО, побудувати нові зв’язки та укріпити вже існуючі контакти. 

Учасники, які пройдуть повністю навчання, отримають сертифікат.

Для подання заявки на участь у проєкті реєструйтеся за посиланням.

ДЕДЛАЙН ПОДАЧІ ЗАЯВКИ – 30 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ 

________

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН, — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру. 

WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 500 місцевих та місцевих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізують гуманітарну діяльність у 28 країнах світу, які постраждали від кризи. 

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.

Поділіться своєю любов'ю
інститут миру і порозуміння
інститут миру і порозуміння

інститут миру і порозуміння

Статті: 63