В рамках проєкту “Мирна школа” за підтримки Інституту миротворчих дій, навчання та досліджень Румунії (Peace Action, Training and Research Institute of Romania, PATRIR) було успішно проведено 1 потік курсу “Травмочутливий та відновний підхід в роботі вчителя”
- 9 фасилітованих занять.
- 30 учасників та учасниць, які отримали значну кількість вправ та інструментів для того, щоб зробити процес освіти та взаємодії в школі відновним, травмочутливим, з увагою до особливостей викладання у воєнний час
Проте ми знаємо, як важливо не лише мати теоретичні знання, а й знати як застосовувати їх на практиці
Саме тому, на заключному занятті курсу учасники та учасниці отримали завдання та алгоритм проведення у своїй школі навчально-презентаційного заходу з використанням отриманої методології.
І вже у жовтні ми зустрінемося для того, щоб обговорити результати проведених заходів та вручення сертифікатів.
![](https://imip.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/комунікація-ІМІП-19-1024x858.png)